ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Rafał Sękowski

giełda

Rafał Sękowski objął stanowisko Zastępcy Dyrektora w dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych firmy CBRE, który należy do struktury Advisory & Transaction Services. Rafał będzie zarządzał krakowskim zespołem biurowym i koordynował funkcjonowanie lokalnego oddziału firmy. Awans Rafała jest potwierdzeniem jego wkładu w rozwój biznesu, a także podkreśleniem istotnej roli rynku krakowskiego w skali kraju.


Do głównych obowiązków Rafała będzie należał nadzór nad usługami reprezentacji Wynajmujących i Najemców na terenie Krakowa. Poza pozyskiwaniem nowego biznesu główną rolą Rafała będzie utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Klientami oraz wsparcie i integracja innych usług w ramach Agencji CBRE.


Podczas swojej kariery doradzał takim najemcom jak m.in. HSBC, Aon Hewitt, QVC, Pega Systems, Epam, Uber, UPM Kymenne czy Motorola. Współpracował i doradzał również z takim podmiotom jak Invesco, Skanska , GTC, Cavatina czy Echo Investment.


Ze względu na specyfikę rynku krakowskiego Rafał jest głównie ekspertem wspierającym branżą BPO/SSC/IT. Jego doświadczenie na polu nie tylko najmu wraz z integracją usług doradztwa technicznego oraz nowych rozwiązań środowiska pracy pozwala na wypracowanie dla klientów CBRE najlepszych możliwych rozwiązań w kontekście strategii nieruchomości oraz alokacji zasobów ludzkich.


Źródło: CBRE

17.05.2017


Tagi: Rafał Sękowski, Zastępca Dyrektora, dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, lider, biuro w Krakowie