ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Osiedle Życzliwe w stołecznej Białołęce

wykres


ROBYG uruchomił nową inwestycję na stołecznej Białołęce – Osiedle Życzliwe obejmie łącznie około 800 mieszkań i lokali usługowych w 6 budynkach. Rozpoczęcie prac konstrukcyjnych planowane jest na IV kwartał 2017 roku, a w pierwszym etapie powstanie około 100 lokali.


Osiedle Życzliwe, podobnie jak wszystkie inwestycje ROBYG, będzie wyposażone w standardzie w nowoczesny system Smart House. Grupa jako jedyny deweloper udostępnia to rozwiązanie bez dodatkowych kosztów. Przedsprzedaż mieszkań wraz ze specjalnymi rabatami rozpoczyna się w połowie maja 2017.


Miejsce, w którym usytuowane będzie Osiedle Życzliwe (Tarchomin) może pochwalić się rozbudowaną siecią komunikacyjną – bliskość Trasy Mostu Północnego oraz ulicy Modlińskiej sprawia, że wygodnie można dotrzeć zarówno do centrum miasta, jak i wyjechać poza stolicę. Na przykład metro oddalone jest o zaledwie 10 minut jazdy tramwajem. Ponadto zakładane jest uruchomienie nowych połączeń – m. in powstać ma przedłużenie linii tramwajowej z Mostu Północnego do ul. Modlińskiej wraz z dalszą rozbudową tej nitki komunikacyjnej.


Źródło: ROBYG

22.05.2017


Tagi: Osiedle Życzliwe, Białołęka