ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Marta Bakier-Derda

giełda

W maju br. Marta Bakier-Derda otrzymała tytuł Associate w polskim oddziale międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield.


Marta dołączyła do Cushman & Wakefield w 2012 roku. Początkowo zajmowała się kontrolą procesów finansowych w zespole obsługującym portfel CBRE GI. Obecnie zarządza zespołem doświadczonych analityków finansowych, odpowiedzialnych za kontrolę kosztów utrzymania nieruchomości w dziale Asset Services. W zakresie kompetencji zespołu jest również przygotowanie złożonych analiz i raportów finansowych na potrzeby klientów działu Asset Services.


Marta posiada 13-letnie doświadczenie zawodowe, z czego pięć lat w branży real estate. Przed rozpoczęciem pracy w Cushman & Wakefield zajmowała się analizą i optymalizacją procesów biznesowych. Pracowała przy wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP i narzędzi Business Intelligence w kilkudziesięciu polskich i międzynarodowych firmach. Jest absolwentką Politechniki Białostockiej, na Wydziałach Zarządzanie i Marketing oraz Informatyka. Marta jest członkiem stowarzyszonym (Affiliate) międzynarodowej organizacji ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).


Źródło: Cushman & Wakefield

26.05.2017


Tagi: Marta Bakier-Derda, Associate