ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Osiedle Debiut w Pruszczu Gdańskim

wykres


Spółka INPRO wprowadziła do sprzedaży pierwszą inwestycję mieszkaniową w Pruszczu Gdańskim. Osiedle Debiut powstanie przy ulicy Dybowskiego i będzie się wyróżniać na mapie miasta nowoczesnym designem i ponadstandardowymi udogodnieniami. W ramach pierwszego etapu do oferty trafiło 105 komfortowych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Planowany termin zakończenia budowy I etapu inwestycji to 30 października 2018 roku.


Osiedle Debiut zlokalizowane będzie w Pruszczu Gdańskim, niezwykle malowniczym mieście położonym zaledwie ok. 10 km od centrum Gdańska. Dzięki bardzo dobrze rozwiniętej komunikacji autobusowej i kolejowej przyszli mieszkańcy bardzo szybko dotrą do dowolnego miejsca w Trójmieście. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaną dwa czterokondygnacyjne budynki, w których w sumie do użytku oddanych zostanie 105 mieszkań. Przy budowie osiedla zostaną wykorzystane najwyższej jakości materiały, a spokój i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców zapewni nowoczesny system monitoringu. Dodatkowo, w każdym mieszkaniu zaplanowano zainstalowanie video domofonu, a przy wjeździe na teren inwestycji zaprojektowano automatycznie sterowany na pilota szlaban wjazdowy.


W podziemiach budynku powstanie nowoczesna hala garażowa, połączona bezpośrednio z mieszkaniami windą. Ponadto, wokół budynku zaplanowano 55 dodatkowych naziemnych miejsc parkingowych. Zaprojektowano także eleganckie korytarze, klatki schodowe oraz rowerownie, wózkarnie i piwnice. W każdym budynku będą zainstalowane nowoczesne windy.


Do wszystkich mieszkań zaprojektowano także słoneczne balkony i loggie, a właściciele mieszkań na parterze będą mogli cieszyć się dużymi ogrodami, których powierzchnia osiągnie nawet 300 mkw.


Źródło: INPRO

20.06.2017


Tagi: inwestycja mieszkaniowa, Osiedle Debiut, Pruszcz Gdański