ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Apartmenty Miasto Marina we Wrocławiu

wykres


Ronson Development uruchomił inwestycję Miasto Marina zlokalizowaną przy ul. Na Grobli 20, 22, 24 we Wrocławiu. W pierwszym etapie nowego projektu dewelopera powstaną 94 apartamenty w metrażach już od 22 m2. Inwestycja znajduje się nad samą Odrą, tuż przy marinie żeglarskiej, zaledwie kilka minut od Starówki, Politechniki Wrocławskiej i kolejki gondolowej „Polinka”.


– Po dobrze przyjętych osiedlach Impressio i Vitalia, rozpoczynamy przedsprzedaż w naszej trzeciej wrocławskiej inwestycji. Miasto Marina ma absolutnie topową lokalizację. Położone jest nad samą Odrą, zaledwie kilka minut od Starówki i Politechniki Wrocławskiej. Do kolejki linowej, którą szybko można przedostać się na drugą stronę rzeki, i do centrum wiedzy o wodzie Hydropolis dotrzemy z Miasta Mariny zaledwie w 2 minuty. Nasza inwestycja będzie miała kameralny charakter, niską zabudowę i szereg udogodnień, między innymi klub mieszkańca, siłownię, strefę rekreacyjną, stację rowerową, czy ogródki przynależne do lokali zlokalizowanych na parterze. W pierwszym etapie powstanie 26 apartamentów 1-pokojowych, 52 2-pokojowych oraz 16 3-pokojowych. Dla szukających większych metraży przewidzieliśmy możliwość łączenia apartamentów, co pozwoli uzyskać powierzchnię do 120 m2 – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.


Miasto Marina położona jest w jednym z najbardziej atrakcyjnych terenów Wrocławia. W pobliżu znajdują się znaczące wrocławskie instytucje kultury i nauki. Poza tym, mieszkańcy osiedla będą mogli szybko i sprawnie przedostać się na drugą stronę Odry, zarówno dzięki pobliskiej kładce, jak i kolejce linowej. W wolnym czasie będą mogli korzystać z pobliskiej mariny żeglarskiej, gdzie można wynająć łódkę lub kajak. W pobliżu znajduje się również otwarte w 2015 roku multimedialne centrum wiedzy o wodzie Hydropolis, które znajduje się w zabytkowym XIX-wiecznym podziemnym zbiorniku wody czystej o powierzchni 4 000 m2.


Budowa Miasta Marina rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu, a jej zakończenie planowane jest na przełom 2018/19 roku. Aktualnie trwają ostatnie procedury związane z wyłonieniem generalnego wykonawcy inwestycji. Salon sprzedaży nowej wrocławskiej inwestycji Ronsona zlokalizowany jest przy terenie inwestycji na ul. Na Grobli 18.


Za projekt architektoniczny odpowiadała wrocławska pracownia Abart Projekt, która zaprojektowała również dwie poprzednie wrocławskie inwestycje dewelopera – Impressio i Vitalię.


Źródło: Ronson Development

03.07.2017


Tagi: apartamenty, Miasto Marina, Wrocław


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...