ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Osiedle Murapol Nowa Przędzalnia w Łodzi

wykres


Grupa Murapol uruchomiła I etap inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia w Łodzi. Projekt, zlokalizowany przy ul. Wróblewskiego, należącej do historycznej przestrzeni dawnej przędzalni, będzie obejmował dwa budynki, pięcio- i sześciokondygnacyjny. W ramach uruchomionej sprzedaży do dyspozycji klientów zostały postawione 202 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 8,2 tys. mkw. oraz 201 miejsc postojowych usytuowanych w podziemnej hali garażowej oraz na terenie inwestycji.


Docelowo Murapol Nowa Przędzalnia będzie ośmioetapowym projektem nieruchomościowym, który swoją architekturą doskonale wpisze się w przemysłową historię Łodzi. Inwestycja będzie składała się z 18 budynków mieszkalnych, w których zaoferujemy ponad 1,8 tys. mieszkań o łącznym PUM wynoszącym blisko 80 tys. mkw. W ramach projektu powstaną także lokale usługowe, które przewidziano w zabytkowym budynku będącym pozostałością po dawnej przędzalni, uprzednio odrestaurowanym.


Wstępny harmonogram realizacji pierwszego etapu projektu Murapol Nowa Przędzalnia przewiduje rozpoczęcie prac budowlanych w trzecim kwartale br., zaś przekazanie gotowych mieszkań nabywcom z końcem 2018 roku. Autorem projektu architektonicznego jest Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracownia architektoniczna należąca do Grupy Abadon Real Estate, skupiającej segment wykonawczy holdingu Murapol. Portfel mieszkań powstających w oferowanym etapie inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia obejmuje kawalerki, lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 25 mkw. do 54 mkw.


Źródło: Grupa Murapol

14.07.2017


Tagi: osiedle Nowa Przędzalnia , Łódź