ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Mateusz Brzeziński

foto

Mateusz Brzeziński dołączył do Cushman & Wakefield z firmy Atos, w której był odpowiedzialny za komunikację oraz koordynację działań w mediach cyfrowych. Jako członek centralnego zespołu Employer Brandingu, zajmował się kampaniami rekrutacyjnymi i brandingowymi w Polsce, odpowiadał również za promocję nowo powstałej marki Atos na Węgrzech.


Wcześniej pełnił funkcję managera działu marketingu i social media w agencji interaktywnej Elchupacabra, w której realizował projekty dla klientów z branży IT, FMCG, nieruchomości, budowlanej czy meblarskiej.


W firmie Cushman & Wakefield Mateusz będzie odpowiadać za planowanie i realizację strategii marketingowo-promocyjnej oraz wzmocnienie wizerunku marki w sektorze przemysłowym i logistycznym. Mateusz jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku polonistyka ze specjalizacją w zakresie komunikacji, mediów oraz PR-u. Interesuje się nowymi mediami, motoryzacją i historią II wojny światowej.Źródło: Cushman & Wakefield

03.10.2017


Tagi: Mateusz Brzeziński