ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Beata Hryniewska

foto

Beata Hryniewska objęła stanowisko Starszego Dyrektora Działu Powierzchni Przemysłowo-Logistycznych międzynarodowej firmy doradczej CBRE. Beata będzie odpowiadać za budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych oraz koordynację pracy całego zespołu do spraw wynajmu powierzchni magazynowych działającego w ramach struktury Advisory & Transaction Services.


Beata będzie kierować projektami doradczymi i reprezentacji najemców na terenie całego kraju oraz udzielać wsparcia transakcyjnego na poziomie krajowym. W swojej pracy będzie się koncentrować na zwiększaniu wartości aktywów oraz konkurencyjności bezpieczeństwa klientów na każdym etapie projektów magazynowych i przemysłowych prowadzonych w Polsce. Beata specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowych projektów typu “build to suit”, doradza klientom zarówno w transakcjach najmu jak i przy nabywaniu nieruchomości przemysłowych lub projektach typu greenfield.


Beata wraca do Działu Wynajmu Powierzchni Przemysłowo-Logistycznych CBRE, gdzie pracowała już w latach 2012-2015. Z branżą nieruchomości komercyjnych jest związana od kilkunastu lat, posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z najemcami z różnych branż. Wcześniej pracowała jako Business Development Director w Hillwood Polska, a także przez ponad 6 lat pełniła funkcję Dyrektora Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych w firmie Jones Lang LaSalle. Beata posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami i jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS).


Dział Powierzchni Przemysłowo-Logistycznych CBRE Polska to obecnie 24 ekspertów, kilka linii biznesowych i dwa serwisy zagraniczne dedykowane japońskim i koreańskim klientom. Do końca roku dział powiększy się o kolejnych pracowników.Źródło: CBRE

05.10.2017


Tagi: Beata Hryniewska, Starszy Dyrektor, Dział Powierzchni Przemysłowo-Logistycznych