ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Olivier Durix

foto

Oliver Durix objął stanowisko nowego Dyrektora Generalnego Bouygues Immobilier Polska, przejmując odpowiedzialność za segment nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych firmy. Jednym z jego kluczowych celów będzie dalsza konsolidacja działalności spółki, a także rozwój jej potencjału biznesowego.


Olivier Durix posiada szerokie doświadczenie na rynku nieruchomości. Do zespołu Bouygues Immobilier dołączył w 2001 roku. Od tego czasu był stale związany ze spółką przez ponad 15 lat – głównie we Francji oraz ostatnio w Maroku, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Generalnego.


W trakcie swojej wieloletniej kariery zawodowej pracował na stanowiskach związanych m.in. z planowaniem inwestycji, zarządzaniem projektami oraz rozwijaniem biznesu. Pełnił także wiele funkcji kierowniczych. W latach 2009-2011 sprawował funkcję dyrektora agencji w mieście Tulon. W 2012 roku objął stanowisko dyrektora regionalnego na Lazurowe Wybrzeże. Następnie, w 2015 roku dołączył do zespołu Bouygues Immobilier Maroko w Casablance, gdzie koordynował działalność firmy jako Dyrektor Generalny.


Głównym celem biznesowym nowego Dyrektora Generalnego jest skonsolidowanie działalności firmy w Polsce. Olivier Durix odpowiedzialny będzie również za zagwarantowanie dalszego długofalowego rozwoju Bouygues Immobilier na rynku warszawskim, jak i poprzez lokalne biura firmy w innych częściach Polski. Nowy Dyrektor Generalny będzie także konsekwentnie dążył do tego, aby otworzyć firmę z nowymi możliwościami rozwoju, zarówno na ryku nieruchomości mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Wszystkie powyższe priorytety biznesowe mają zagwarantować stały rozwój spółki deweloperskiej, w oparciu o innowacje i zrównoważony rozwój.


Jako doświadczony dyrektor i manager, Olivier Durix miał okazję kierować wieloma inwestycjami, które zyskały szerokie uznanie na rynku nieruchomości i zdobyły wiele nagród. Były to m.in. projekt mieszkaniowy Cap Azur, zrealizowany na Lazurowym Wybrzeżu w pobliżu Monako, wielokrotnie wyróżniany za swoją innowacyjność. Do ważnych i przełomowych inwestycji należało także osiedle mieszkaniowe Font Pré w Tulon. Projekt ten spełnia wymogi zrównoważonego budownictwa i zlokalizowany jest na terenie byłego szpitala.


Olivier Durix ma 43 lata. Z wykształcenia jest prawnikiem. Jest absolwentem Uniwersytetu w Montpellier. Wolny czas spędza w gronie rodzinnym, zwiedzając z dziećmi Warszawę oraz odkrywając najpiękniejsze zakątki Polski. Docenia również szeroką ofertę kulturalną naszego kraju, szczególnie operę. Na przedstawienia i wydarzenia kulturalne bardzo chętnie udaje się również w towarzystwie przyjaciół i współpracowników.Źródło: Bouygues Immobilier Polska

05.10.2017


Tagi: Olivier Durix, Dyrektor Generalny