ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Paweł Strzemecki

foto

W listopadzie br. międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield nominowała Pawła Strzemeckiego na stanowisko Associate w regionie EMEA.


Paweł Strzemecki dołączył do Cushman & Wakefield w 2014 roku na stanowisku Starszego Konsultanta. Zajmuje się reprezentacją najemców w procesie pozyskiwania powierzchni biurowej. Paweł doradzał m.in. CITI Service Center, T-Mobile, KMD, Oracle, Apple, BMS, DAF, WestRock, IC Group, Dentsply Sirona, Hasbro, JDA.


Przed Cushman & Wakefield pracował w firmie Ernst&Young w dziale doradztwa biznesowego, specjalizując się w optymalizacji funkcjonowania największych spółek działających na rynku polskim. Wcześniej zdobywał doświadczenie m.in. w DTZ, SAP czy JLL.


Paweł posiada tytuł licencjata ze Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie oraz dwa tytuły magistra ze Szkoły Głównej Handlowej z zakresu Finansów i Rachunkowości oraz International Business. Paweł obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej.Źródło: Cushman & Wakefield

17.12.2017


Tagi: Paweł Strzemecki, Associate


.