ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Murapol Nowy Poznań

wykres


189 lokali, w tym kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe, o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej blisko 9,3 tys. mkw., zostało wprowadzonych do sprzedaży w ramach pierwszego etapu najnowszej poznańskiej inwestycji Grupy Murapol.


Zlokalizowany w północnej części stolicy Wielkopolski, przy ul. Karpia, projekt mieszkaniowy Murapol Nowy Poznań obejmuje mieszkania o szerokim wachlarzu metraży i układów, od 26 metrowych kawalerek po czteropokojowe lokale o powierzchni 74 mkw., powstające w dwóch kameralnych budynkach – głównym, 6-kondygnacyjnym, zawierającym 169 mieszkań oraz mniejszym, 5-kondygnacyjnym z 20 lokalami. Obydwa są połączone wspólną, podziemną halą garażową z 178 miejscami postojowymi. Lokale na parterze obydwu budynków będą posiadały tarasy, a mieszkania zlokalizowane na piętrach obszerne balkony. Teren wokół inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz alejkami wybrukowanymi kostką. Z kolei z myślą o najmłodszych lokatorach zaprojektowano plac zabaw.


Prace budowlane w ramach projektu rozpoczęły się pod koniec ubr. Obecny harmonogram inwestycji przewiduje oddanie gotowych mieszkań nabywcom w drugim kwartale 2019 roku.


Źródło: Murapol

24.01.2018


Tagi: Murapol Nowy Poznań