ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Piotr Myszka

foto

Do zespołu EPP dołączył Piotr Myszka, który objął stanowisko Dyrektora ds. Realizacji. Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie i nadzór nad procesem realizacji inwestycji związanych z rozbudową i przebudową centrów handlowych i biurowców będących w portfelu nieruchomości firmy lub podlegających potencjalnemu procesowi nabycia przez Spółkę.


Piotr odpowiada za nadzór nad realizacją Galerii Młociny, gdzie EPP posiada 70% udziałów. Ponadto, jest także odpowiedzialny za nadzorowanie standardów technicznych, procedur i procesów związanych z realizowanymi projektami, przygotowywanie budżetów i opracowań projektowych dotyczących rozbudowy i/lub przebudowy projektów będących w portfelu EPP, a także udział w kreowaniu strategicznych celów Spółki z założeniem maksymalizacji efektu ekonomicznego od strony nadzoru budowlanego.


Piotr jest absolwentem wydziału inżynierii lądowej Politechniki Opolskiej, a także studiów podyplomowych w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej w dziedzinie zarządzania. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z realizacją projektów handlowych zdobywane w czasie pracy w firmach budowlanych, a także w zarządzaniu projektami.


Bezpośrednio przed dołączeniem do EPP Piotr pracował w firmie deweloperskiej GTC SA, gdzie pełnił stanowisko project managera i dyrektora operacyjnego Galerii Północnej. Również w GTC zarządzał budową Galerii Jurajskiej w Częstochowie, a następnie, przez pięć lat, zarządzał tym obiektem.Źródło: EPP

01.02.2018


Tagi: Piotr Myszka, dyrektor ds. realizacji