ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Pieć umów najmu w CH Zgorzelec Plaza

Knight Frank pośredniczył w podpisaniu pięciu umów najmu w centrum handlowym Zgorzelec Plaza. Jednym z nowych sklepów jest salon oferujący odzieżowe marki Only oraz Vero Moda.


Odzież damska i męska marki Only oraz Vero Moda dostępna jest dla klientów w jednym salonie o powierzchni 330 m kw.


Ofertę usługową Zgorzelec Plaza - w segmencie beauty - wzmocnił salon fryzjerski Redox, podpisując umowę najmu 62 m kw. Z kolei dystrybutor kosmetyków i akcesoriów fryzjerskich, sieć AlleBeauty wynajęła wyspę handlową w pasażu.


Ponadto Mens Modex, salon mody męskiej, powiększy swój sklep do 230 m kw. Do najemców, którzy zdecydowali się na wzmocnienie swojej oferty i przeniesienie jej z wyspy handlowej do lokalu, należy Teletorium, ogólnopolska sieć punktów sprzedaży i serwisu telefonów komórkowych. Najemca otworzył lokal o powierzchni 38 m kw.


- Jest nam niezwykle miło, że nowi najemcy otwierają swoje salony w Zgorzelec Plaza. Widzimy, jakie przełożenie ma to na odwiedzalność centrum i jego postrzeganie w regionie. Zgorzelec Plaza to rozpoznawalna i mocno osadzona w świadomości mieszkańców galeria handlowa. Robimy wszystko, aby oferta centrum mogła spełniać oczekiwania klientów. W najbliższych miesiącach planowane są kolejne nowe otwarcia – mówi Kinga Zabłocka, Leasing Manager, Dział Wynajmu Powierzchni Handlowych, Knight Frank.


Zgorzelec Plaza to centrum handlowo-rozrywkowe o całkowitej powierzchni użytkowej 25.000 m kw., z czego 12.500 m kw. przeznaczone jest pod wynajem. Wśród najemców centrum są Multikino, Organic Fitness i MK Bowling.


Źródło: Knight Frank

25.05.2018


Tagi: Galeria Ostrowiec , najemca