ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Izabela Miazgowska

foto

Liczący niemal 60 osób Dział Zarządzania Nieruchomościami w Knight Frank ma nowego dyrektora. Od maja kieruje nim Izabela Miazgowska, która wcześniej pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora Działu.


- Izabela w naszej firmie jest od 5 lat i w tym czasie awansowała kilkakrotnie. Zaczynała jako Property Manager, a już po roku została Key Account Managerem. W ubiegłym roku została Zastępcą Dyrektora Działu Zarządzania Nieruchomościami, a w tym roku powierzyliśmy jej od maja kierowanie całym Działem, czyli zespołami zarządców w 7 naszych oddziałach, nie licząc miast, gdzie mamy pojedyncze nieruchomości. Dzięki temu, że Izabela przeszła wszystkie szczeble kariery w naszym dziale, bardzo dobrze zna jego specyfikę, a także rynek i klientów. Dodatkowo, co jest bardzo istotne, jest osobą bardzo dobrze zintegrowaną z zespołem – mówi Monika Dębska-Pastakia, Partner i Prezes Knight Frank w Polsce, która nadzoruje pracę Działu Zarządzania Nieruchomościami.


Izabela Miazgowska dołączyła do Knight Frank w lutym 2013 roku jako Zarządca Nieruchomości (Property Manager). W 2014 roku awansowała na stanowisko Menadżera Kluczowych Klientów (Key Account Manager). Była odpowiedzialna za zarządzanie nieruchomościami m.in. dla funduszu Azora oraz Qatar Holding. W 2017 roku awansowała na stanowisko Zastępcy Dyrektora Działu Nieruchomości (Deputy Head), nadal zarządzając nieruchomościami, m.in. dla Azory. Od maja 2018 roku jest Dyrektorem Działu Zarządzania Nieruchomościami w Knight Frank.


Izabela jest doświadczonym ekspertem. Posiada 18 lat doświadczenia zawodowego na rynku nieruchomości. Przed dołączeniem do Knight Frank pracowała dla wielu klientów, zajmując się zarówno doradztwem w zakresie wynajmu powierzchni, zarządzaniem, jak i sprzedażą.


Izabela jest absolwentką Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła także studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej w zakresie wyceny nieruchomości. Posiada licencję pośrednika nieruchomości (nr 2611) oraz zarządcy nieruchomości (nr 23185).Źródło: Colliers International

06.06.2018


Tagi: Izabela Miazgowska , dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami