ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Grzegorz Chmielak

foto

Grzegorz Chmielak, Partner i Dyrektor Działu Wycen Nieruchomości i Doradztwa w polskim zespole Knight Frank Polska, awansował na stanowisko Dyrektora ds. Wycen i Doradztwa na region Europy Środkowo-Wschodniej (Head of Central and Eastern Europe (CEE) Valuation & Advisory). Na nowe stanowisko polskiego eksperta rekomendowała Europejska Rada Knight Frank ds. Wycen.


Grzegorz Chmielak będzie nadal kierował pracami Działu Wycen i Doradztwa w Knight Frank w Polsce. Kierowany przez niego zespół jest w czołówce pod względem wolumenu zleceń w branży firm doradczych, zajmujących się wycenianiem nieruchomości komercyjnych na polskim rynku.


Grzegorz Chmielak posiada ponad 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Od 2011 roku kieruje Działem Wycen Nieruchomości w Knight Frank Polska. Zanim dołączył do Knight Frank pracował w bankach oraz firmach doradczych w Polsce, jak w Czechach i na Słowacji. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych na Sheffield Hallam University (opracowywanie wycen i zarządzanie nieruchomościami). Posiada licencję rzeczoznawcy majątkowego. Jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS). Uzyskał ponadto tytuł MBA w ramach wspólnego programu studiów Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu i National Louis University. Posiada certyfikat CIS HypZert (MLV), REV, który zdobył jako jeden z pierwszych Polaków. Pozwala on sporządzać wyceny dla niemieckich banków finansujących nieruchomości w Polsce.Źródło: Knight Frank

30.08.2018


Tagi: Grzegorz Chmielak, Dyrektor ds. Wycen Nieruchomości i Doradztwa