ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Robert Sztemberg

foto

Firma JLL poinformowała o nominacji Roberta Sztemberga na stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu na Rynkach Kapitałowych.


Robert Sztemberg będzie odpowiedzialny za wzmacnianie relacji i rozwój biznesu JLL w zakresie całego rynku nieruchomości komercyjnych. Na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracował z Agatą Sekułą, Dyrektor Działu Rynków Kapitałowych Nieruchomości Handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej oraz Tomaszem Puchem, Dyrektorem Działu Rynków Kapitałowych Nieruchomości Biurowych i Magazynowych.


Robert Sztemberg od stycznia 2015 roku kierował pracami warszawskiego biura Berlin Hyp – niemieckiego banku inwestującego na rynku nieruchomości – oraz był tam odpowiedzialny za procesy finansowania projektów na polskim i czeskim rynku nieruchomości komercyjnych. Wcześniej stał na czele zespołu Doradztwa Finansowego w JLL, odpowiedzialnego za działania na rynku instrumentów dłużnych, a także reprezentacji i doradztwie świadczonym na rzecz podmiotów bankowych.


Robert Sztemberg posiada 20 – letnie doświadczenie w transakcjach inwestycyjnych w sektorze nieruchomości oraz w obszarze rynków finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec, regionu Europy Środkowo – Wschodniej i Rosji. W trakcie swojej kariery zawodowej był związany również z ECE Polska i HSH Nordbank AG. Jest absolwentem zarządzania (Business Administration) na Politechnice w Konstancji.Źródło: JLL

01.10.2018


Tagi: Robert Sztemberg, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu na Rynkach Kapitałowych