ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Atal Warta Towers w Poznaniu

wykres


Kompleks mieszkaniowy ATAL Warta Towers powstaje nieopodal brzegu Warty – w dzielnicy Nowe Miasto – przy ul. Rataje 166. W siedemnastopiętrowym budynku zaprojektowano łącznie 352 mieszkania oraz 15 lokali usługowych.


ATAL Warta Towers to nowoczesny kompleks mieszkaniowy zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią miejski styl życia. O atrakcyjności inwestycji świadczy doskonałe położenie – budynek usytuowany będzie tuż nad Wartą, w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, a jednocześnie z wygodnym dostępem do rozbudowanej infrastruktury społecznej i drogowej. Wszystko to sprawia, że ATAL Warta Towers odpowiada na potrzeby wymagających mieszkańców i jednocześnie jest jedną z najciekawszych propozycji dostępnych na rynku pierwotnym w Poznaniu – mówi Zbigniew Juroszek, prezes ATAL.


ATAL Warta Towers połączy w sobie walory nadrzecznych terenów rekreacyjnych z lokalizacją w jednej z najbardziej perspektywicznych dzielnic Poznania. Inwestycja położona będzie przy rondzie Starołęka, u zbiegu ulic Hetmańskiej i Zamenhofa. Bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych wzdłuż Warty zachęci do spacerów, joggingu czy przejażdżek rowerowych. Przyszli lokatorzy będą mogli również aktywnie spędzać czas wolny m.in. na pobliskiej plaży czy plenerowej siłowni. Położenie inwestycji – niespełna 4 km od centrum miasta – zapewni doskonałą komunikację z całym Poznaniem i terenami podmiejskimi, zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną.


Źródło: Atal SA

26.10.2018


Tagi: inwestycje mieszkaniowe, Warta Towers, Poznań