ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

John Palmer

foto

John Palmer stanął na czele zespołu zespół doradztwa inwestycyjnego w strukturach Savills, który jest dedykowany sektorowi nieruchomości magazynowych i przemysłowych.


W Savills jako dyrektor zespołu doradztwa inwestycyjnego w sektorze nieruchomości magazynowych i przemysłowych będzie rozwijał usługi skierowane do inwestorów zainteresowanych nabyciem lub sprzedażą aktywów na rynku nieruchomości logistycznych. Oprócz wsparcia transakcyjnego, zespół będzie oferował usługi doradcze oraz niezależne analizy rynkowe typu underwriting, co jest odpowiedzią na dużą popularność transakcji forward funding w tym sektorze.


John Palmer posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. W trakcie zaledwie trzech ostatnich lat doradzał przy transakcjach inwestycyjnych na łączną kwotę ponad miliarda euro.


John w przeszłości pracował w BNP Paribas Real Estate, gdzie pełnił funkcję dyrektora działu wycen, a następnie objął stanowisko dyrektora działu rynków kapitałowych w sektorze powierzchni przemysłowych i magazynowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Wcześniej był również dyrektorem na region EŚW działu dedykowanego inwestycjom w sektorze magazynowym w CBRE. Posiada prestiżowy tytuł członka nadzwyczajnego (fellow - FRICS) Królewskiego Stowarzyszenia Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS). Należy także do stowarzyszenia doradców na rynku nieruchomości SIOR (Society of Industrial Office Realtors).Źródło: Savills

19.12.2017


Tagi: John Palmer, dyrektor działu doradztwa inwestycyjnego