ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Sklep Pretty Girl w łódzkiej Sukcesji

Do grona najemców Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi dołączyła znana marka odzieżowa Pretty Girl. Nowy salon zajął lokal o powierzchni 132 mkw. na poziomie 0.


Pretty Girl kieruje ofertę do kobiet w różnym wieku, stawiając na wysoką jakość przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Proponuje szeroki asortyment odzieży na różne okazje – od ubrań biznesowych, poprzez niezobowiązujące stroje dzienne po kreacje wieczorowe, a także duży wybór dodatków.


To kolejna popularna marka, która ostatnio wzbogaciła propozycję modową Sukcesji. Niedawno wspólny lokal (517 mkw.) na tym samym poziomie otworzyły Monnari i Femestage Eva Minge. Salon oferuje kolekcje własne obu marek oraz odzież Pabii.


Sukcesja powstała blisko ścisłego centrum Łodzi, w sąsiedztwie Expo Łódź, Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego PŁ i nowych osiedli mieszkaniowych. Na ponad 128 tys. mkw. powierzchni całkowitej i około 45 tys. mkw. powierzchni najmu mieszczą się pasaż handlowy ze strefą food court i część rozrywkowa m.in. z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem Helios. Klienci mają do dyspozycji dwupoziomowy parking na ponad 1 tys. miejsc. Inwestorem jest Fabryka Biznesu, a za zarządzanie obiektem odpowiada spółka REM Sukcesja.Źródło: Fabryka Biznesu

09.01.2019


Tagi: Sukcesja, najemca