ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Reserved w Dekadzie Sieradz

Grupa LPP dla swojej marki Reserved podpisała umowę najmu lokalu w sieradzkiej Dekadzie. Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting. Marka zajmie ponad 2 tys. mkw. GLA.


Reserved to flagowa marka grupy LPP, która posiada ponad 450 salonów w 23 krajach Europy, Afryki i Azji, w tym w 5 krajach na Bliskim Wschodzie. Nowa lokalizacja brandu w Dekadzie Sieradz to salon o ponad 2000 mkw. powierzchni, na terenie którego znajdzie się bogata modowa oferta dla kobiet, mężczyzn i dzieci.


Dekada Sieradz to jeden z najważniejszych i największych z dotychczasowych obiektów spółki Dekada SA, zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sarańskiej, w niedalekiej odległości od dworca PKP i PKS. W ubiegłym roku obchodził swoje 7 urodziny – na przestrzeni wszystkich lat obiekt odwiedziło ponad 10 mln klientów, a obroty wzrastają o kilkanaście procent rok do roku. Na ponad 10 tys. m2 zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta sieradzkiej Dekady znajduje się blisko 30 sklepów i punktów usługowo-gastronomicznych. Na klientów czeka 350 miejsc parkingowych przed budynkiem oraz na dachu, z łatwym dostępem do Galerii poprzez jeden z najdłuższych w Polsce chodników ruchomych.Źródło: Dekada SA

22.01.2019


Tagi: Galeria Wisła, najemca