ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Salon Regatta w Silesia Outlet

Regatta, jedna z najpopularniejszych brytyjskich marek z ofertą odzieży outdoorowej, otworzy swój salon w Silesia Outlet - centrum wyprzedażowym powstającym na Górnym Śląsku.


Komercjalizacja powstającego w Gliwicach Silesia Outlet postępuje. Swój lokal w obiekcie otworzy popularna marka oferująca odzież turystyczną - Regatta. W salonie o powierzchni 380 mkw. znajdzie się bogata gama odzieży, obuwia i akcesoriów turystycznych na każdą pogodę, m.in. wodoodporne kurtki, ciepłe polary, spodnie czy buty trekkingowe. Obecnie marka dostępna jest w ponad 70 krajach świata.


Silesia Outlet ma być docelowo największym centrum wyprzedażowym na Śląsku, zajmującym 20 tys. mkw. powierzchni handlowej, z łącznie 120 salonami marek lokalnych i międzynarodowych fazy I i II. W pierwszej fazie projektu, w pierwszym kwartale tego roku, otwartych zostanie ponad 60 salonów na 12 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obiekt wyróżnia doskonała lokalizacja w Gliwicach, tuż przy autostradzie A4 Kraków-Wrocław (węzeł Gliwice-Bojków). W bezpośredniej strefie zasięgu zamieszkuje około 6,5 mln klientów, a istniejące już w sąsiedztwie dwa obiekty retail parku, Centrum Handlowe Auchan Gliwice i Leroy Merlin, odwiedza rocznie około 4,5 mln osób.


Inwestorem projektu jest 6B47 Poland, jeden z wiodących deweloperów w krajach niemieckojęzycznych. Za wynajem obiektu do czasu jego otwarcia oraz zarządzanie budową odpowiedzialna jest firma BOIG The Blue Ocean Investment Group. Zarządzanie obiektem po otwarciu obejmie Neinver, lider rynku centrów wyprzedażowych w Polsce i Hiszpanii.Źródło: 6B47 Poland

28.01.2019


Tagi: Silesia Outlet , najemca