ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

PEPCO w rozbudowanej Dekadzie Skierniewice

Ponad 500 mkw. GLA zajmie salon europejskiej sieci dyskontów PEPCO w rozbudowanej Dekadzie Skierniewice. Inwestycja rozpocznie się jeszcze w tym roku. Projekt rozbudowy Dekady Skierniewice zakłada znaczne powiększenie powierzchni centrum.


Z dotychczasowych 3420 mkw. GLA powierzchnia handlowa obiektu wzrośnie niemal 4-krotnie do ponad 12 tys. mkw. GLA. Obiekt zyska 3 dodatkowe kondygnacje, kilkanaście nowych lokali handlowych i podziemny parking na ok. 250 miejsc. Całkowita powierzchnia zmodernizowanego centrum wyniesie ponad 20 tys. mkw.


Galeria handlowa Dekada jest pierwszym i jedynym tego typu obiektem w 50-tysięcznych Skierniewicach. Zlokalizowana w ścisłym centrum miasta przy ul. Reymonta w niewielkiej odległości od miejskiego Rynku stała się najważniejszym punktem na handlowej mapie miasta. Po 8 latach funkcjonowania obiekt przejdzie istotną przemianę, wzmocni się o nowe sklepy z sektora modowego oraz ofertę gastronomiczną i usługową zgodnie z aktualnymi potrzebami i oczekiwaniami konsumentów.Źródło: Dekada SA

12.02.2019


Tagi: Dekada Skierniewice , najemca