ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

ALDI otworzy się w N-Parku w Starej Iwicznej

W styczniu została podpisana umowa najmu z operatorem spożywczym – marką ALDI, która w III kwartale tego roku otworzy swój kolejny sklep w Polsce, w N-Parku w Starej Iwicznej, k. Warszawy. Inwestorem N-Parku jest firma Napollo.


Market ALDI, którego otwarcie zaplanowane jest w III kwartale tego roku, zajmie powierzchnię ok. 1400 mkw. Marka ALDI to niemiecka sieć dyskontów, licząca obecnie w Polsce 132 sklepy i stale się rozwijająca. Obecnie zatrudnia ponad 2 000 pracowników.


Park handlowy N-Park w Starej Iwicznej w aglomeracji warszawskiej, o powierzchni najmu 8000 mkw., został uruchomiony 29 listopada ubiegłego roku. W pierwszych czterech dniach, włączając dzień otwarcia, centrum zanotowało blisko 80 000 odwiedzin. Swoje salony uruchomiły tu m.in. takie marki jak RTV EURO AGD, Martes Sport, Smyk, Super-Pharm, Pepco, Jysk, Kakadu, Top Secret, Świat Książki. Otwarta została również placówka LUX MED oraz Pizza Hut.


N-Park w Starej Iwicznej to kolejny park handlowy Napollo pod tą marką. Nowe inwestycje, których otwarcie przygotowywane jest w tym roku to N-Park w Warszawie, przy ul. Trakt Brzeski oraz drugi N-Park we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej. W kolejnym roku zaplanowane są m.in. uruchomienia N-Parków w Gdańsku i w Łanach k. Wrocławia.Źródło: Napollo

14.02.2019


Tagi: N-Park Stara Iwiczna , najemca