ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Agnieszka Krajewska

foto

Agnieszka Krajewska została Marketing Managerem firmy Neinver w Polsce. Zastąpi Wincentego Zawadzkiego, który awansował na stanowisko Brand Managera Grupy Neinver w Europie.


Agnieszka Krajewska odpowiadać będzie za pełen zakres działań z obszaru marketingu i komunikacji obiektów, wchodzących w skład polskiego portfolio Neinver - zarówno sieci outletów Factory, parku handlowego Futura Kraków, jak również powstających centrów Silesia Outlet w Gliwicach i parku handlowego Futura Ursus w Warszawie. Do zadań nowej Marketing Manager należeć będzie strategiczne i operacyjne zarządzanie powierzonym jej obszarem wraz z sześcioosobowym zespołem, a także współpraca z inwestorami oraz partnerami biznesowymi firmy.


Agnieszka Krajewska jest związana z branżą marketingu od ośmiu lat. Pracę zawodową rozpoczęła w agencji reklamowej, gdzie odpowiadała za prowadzenie kampanii wizerunkowych, sprzedażowych i projektów badawczych dla firm polskich i międzynarodowych – centrów oraz sieci handlowych. Od prawie czterech lat pracuje w Neinver. Jako Marketing Coordinator kierowała działaniami marketingowymi warszawskiego Factory Ursus, a w kolejnym etapie, odpowiadała za prowadzenie oraz koordynację projektów reklamowych i promocyjnych całej sieci outletów w Polsce.


Z wykształcenia jest antropologiem, absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego oraz stypendystką Süleyman Demirel Üniversitesi w Turcji. Prywatnie jest wytrawną koneserką kina, uczestniczką wielu festiwali filmowych w Polsce i na świecie.


Źródło: Neinver

18.02.2019


Tagi: Agnieszka Krajewska, Marketing Manager