ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Sklep marki Kubenz w Dekadzie Nysa

Nowo powstająca galeria Dekada Nysa będąca największym centrum handlowym w mieście kompletuje swoich najemców. Do ich grona dołączy marka Kubenz, wzbogacając tym samym sektor mody męskiej w obiekcie.


Budowana obecnie w Nysie Dekada będzie nowoczesną galerią handlową z bogatą ofertą modową, usługową i rozrywkową. Urozmaicony będzie szczególnie sektor odzieżowy, do którego w ostatnim czasie dołączyła firma Kubenz - polska marka z wieloletnią tradycją. Nowy najemca zajmie lokal o powierzchni ok. 100 mkw.


Oprócz marki Kubenz, strefę modową w nyskiej Dekadzie stworzą jedne z najpopularniejszych w naszym kraju brandów, m.in. Reserved, Sinsay, Cropp, Diverse, House, Vistula i Wólczanka, Big Star, 4F, 50 Style, Quiosque i wiele innych. W galerii powstanie łącznie ok. 80 sklepów, a także liczne restauracje, kawiarnie. Wyróżnikiem obiektu będzie również rozbudowana strefa rozrywki, a w niej multipleks kinowy.


Galerię Dekada w Nysie cechować będzie doskonała lokalizacja w samym sercu Nysy - nieopodal Rynku i dworców: autobusowego i kolejowego. Tuż obok inwestycji przebiega ul. Bema, która jest drogą krajową i główną arterią komunikacyjną miasta. Będzie to największy obiekt w sieci Dekada, liczący 19 000 mkw. GLA. Parking dysponować będzie 400 miejscami samochodowymi.Źródło: Dekada SA

25.02.2019


Tagi: Dekada Nysa, najemca