ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Restauracje Przyjazne Dzieciom


Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych posiłków poza domem – to składowe naszej nowej inicjatywy, czyli programu Restauracja Przyjazna Dzieciom. Wszystkich restauratorów, którzy są otwarci na przyjmowanie najmłodszych gości, zapraszamy do dołączenia do tej wyjątkowej akcji. Już niedługo ukaże się drukiem specjalny przewodnik z lokalami, w których rodzice mogą swobodnie zjeść obiad razem ze swoimi pociechami i spędzić z nimi fantastyczny czas.


Wiemy, że miejsc, w których dzieci zjedzą przepyszny posiłek, a przy tym będą mile widzianymi gośćmi, jest sporo. Pomóżmy rodzicom je odnaleźć! Restauracje Przyjazne Dzieciom to specjalna akcja zainicjowana przez Gastronomiczną Grupę Zakupową – Horeca GGZ. Jej zwieńczeniem będzie przepięknie wydany przewodnik, w którym zebrane zostaną wszystkie restauracje przyjazne rodzinom i ich pociechom – tym najmniejszym i tych trochę większym. Stwórzmy wspólnie listę miejsc, w których rodzice mogę bez obawy wybrać się ze swoimi dziećmi. Takich miejsc, w których otoczenie, menu, obsługa i atmosfera sprzyja rodzinnym posiłkom, i w których ważne są potrzeby wszystkich gości, również tych najmłodszych.


Ambasadorami naszej akcji Restauracje Przyjazne Dzieciom zostali dziennikarka i prezenterka telewizyjna Odeta Moro oraz kucharz i dziennikarz kulinarny, Tomasz Jakubiak!


Zapraszamy do akcji restauracje z całej Polski, którym również bliska jest ta idea. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie www.restauracjeprzyjaznedzieciom.pl i z dumą prezentować swoją obecność w prestiżowym przewodniku!
Horeca GGZ


Restauracje Przyjazne Dzieciom


Giełda zakupowa

Gastronomiczna Grupa Zakupowa Horeca GGZ


Dla Gastronomicznej Grupy Zakupowej Horeca GGZ rok 2016 był rokiem dynamicznego rozwoju, który zaowocował wzrostem liczby uczestników sieci do 3500 restauracji vs 1450 restauracji w 2015 r. oraz poszerzenia oferty dystrybutorów i producentów. Od początku istnienia strategicznymi partnerami Grupy Horeca GGZ są GK Iglotex, Coca Cola, Kompania Piwowarska, Zielona Budka. W 2016 Grupa Zakupowa wzbogaciła się o nowych partnerów handlowych min. Bonduelle, Zeelandia, Hrebapol Lublin SA; Willa Win; Mane Trading Union. Na dzień dzisiejszy Horeca GGZ mam podpisane umowy partnerskie z ponad 40 firmami z branży.


Jako największa grupa zakupowa z branży HoReCa zajmujemy się negocjowaniem warunków handlowych, promocją oraz organizacją pokazów kulinarnych i targów promujących nowości na rynku gastronomicznym z przeznaczeniem dla dedykowanych klientów.


W Roku 2016 kontynuowaliśmy rozwój programu premiowego „Retro+”. Jest to program skierowany do przedsiębiorców branży HoReCa, który w dodatkowo gratyfikuje ich w zamian za zakupy produktów producenta.


Dynamika z jaką rozwija się Grupa GGZ pozwoliła na uruchomienie platformy zakupowej dedykowanej do naszych członków - Horecabuy.pl. Platforma ma polepszyć komunikację pomiędzy uczestnikiem grupy a producentem/dystrybutorem, dać możliwość restauratorom możliwość łatwego i sprawnego zamawiania produktów.

SPOTKANIA BIZNESOWE

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

PlanRadar wchodzi na polski rynek. Aplikacja pozwala na zdalne, a jednocześnie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Zadanie, które Galderma Polska powierzyła firmie Kinnarps dotyczyło zaprojektowania...