ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

4F otworzy sklep w ETC Swarzędz

Sieć 4F zajmie lokal o powierzchni 271 mkw., którego otwarcie nastąpi już w marcu b.r. Marka jest częścią polskiej grupy OTCF SA, która w swoim portfolio skupia brandy 4F, 4F Junior, Outhorn, 4F Proteam oraz 4Faces. 4F istnieje na polskim rynku od 2003 roku, oferując wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe, przeznaczone zarówno do treningów, jak i codziennego, casualowego noszenia.

Obecność salonu 4F w znaczący sposób wzmocni segment sportowy w ETC Swarzędz, który współtworzą marka Martes Sport oraz Trec Nutrition, oferująca odżywki i suplementy dietetyczne dla osób aktywnych, jak również klub fitness 2B Active.


ETC Swarzędz to jedno z najstarszych centrów handlowych w Wielkopolsce, które działa nieprzerwanie od kwietnia 1994 roku. Nakładem wspólnych sił Akron Group oraz Grupy Capital Park, centrum było gruntownie modernizowane w okresie od lipca 2016 roku, aż do jego ponownego otwarcia dla klientów - 7 października 2017 r. Po przebudowie ETC Swarzędz oferuje 20 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni, na której funkcjonuje 80 lokali handlowo-usługowych.Źródło: Akron Group i Capital Park

28.02.2019


Tagi: ETC Swarzędz, najemca