ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Dealz otworzy sklep w Galerii Północnej

Brytyjska sieć Dealz kontynuuje ekspansję w stolicy. Najnowszy sklep znanej marki powstanie w Galerii Północnej. Już od marca klienci nowoczesnej galerii handlowej na Białołęce będą mogli korzystać m.in. z szerokiej oferty produktów spożywczych i kosmetycznych oraz pomysłowych domowych gadżetów oferowanych przez Dealz.


Nowy sklep Dealz powstanie na pierwszym piętrze Galerii Północnej pomiędzy salonami Carry i sklepem sieci Halmeys. Na powierzchni około 500 mkw. klienci znajdą szeroki wybór artykułów drogeryjnych, spożywczych, produktów do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, artykułów papierniczych oraz asortyment dla zwierząt.


Dealz jest częścią największej w Europie sieci dyskontów Poundland, należącej do Grupy Pepkor Europe, będącej właścicielem sieci Pepco. Marka Dealz zadebiutowała na polskim rynku na początku 2018 roku.


Obecnie polska sieć Dealz obejmuje 18 sklepów, tylko jeden z nich zlokalizowany był w Warszawie. Salon w Galerii Północnej będzie drugim punktem Dealz w stolicy i pierwszym na północy miasta.Źródło: GTC

01.03.2019


Tagi: Galeria Północna, najemca