ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Sklep Vistuli w CH Europa Centralna

Do grona najemców gliwickiego obiektu dołączyła znana marka. Swój sklep otworzyła Vistula. Salon zajął przestrzeń handlową o powierzchni ponad 140 mkw. W sklepie na klientów czeka szeroka oferta m.in. eleganckich płaszczy, garniturów czy spodni.


Salon Vistula znajduje się tuż obok sklepów Apart oraz Solar i w sąsiedztwie nowo powstającego sklepu marki Wólczanka, również należącej do grupy Vistula Retail Group. To kolejna nowość w ofercie Europy Centralnej. W ostatnim czasie swoje sklepy w gliwickim centrum handlowym otworzyły sieci: Action, Pepco czy 50 Style. Obiekt uruchomił także salę zabaw „Figle Migle” z atrakcjami dla dzieci i udogodnieniami dla rodziców.


Europa Centralna w Gliwicach to unikatowe połączenie parku handlowego i galerii. Cały obiekt to 67 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej oraz 2 300 miejsc parkingowych. Z obiektu chętnie korzystają mieszkańcy Aglomeracji Śląskiej, Opolszczyzny oraz turyści odwiedzający obiekt z racji bliskości autostrad A1 i A4. W ciągu 30 minut centrum osiągalne jest przez 1,85 mln mieszkańców, a w ciągu 1 godziny przez 5 mln mieszkańców.

Obiektem zarządza firma Apsys.Źródło: Apsys

15.03.2019


Tagi: Europa Centralna, najemca