ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

JYSK 3.0 otwarty w Homepark Franowo

W Homepark Franowo otwarty został sklep sieci JYSK w zupełnie nowej odsłonie 3.0! Zmodernizowany sklep duńskiej sieci JYSK został ponownie uruchomiony w poznańskim Homepark Franowo.


Koncepcja 3.0 zakłada gruntową i innowacyjną metamorfozę, przede wszystkim w designie. Sklep przeszedł kompleksowe zmiany, począwszy od oświetlenia, przez położenie jasnej drewnianej podłogi oraz zmianę kolorów ścian. Teraz stanie się miejscem, które będzie inspirować klientów, szukających gotowych rozwiązań oraz pomysłów na skandynawski styl we własnych wnętrzach.


JYSK to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie, sprzedających artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania. Misją JYSK jest sprzedawanie asortymentu dobrej jakości w niskiej cenie. W Europie JYSK jest jednym z liderów artykułów do sypialni: kołder, poduszek i materaców, ale również wielu innych akcesoriów kojarzonych z domem czy mieszkaniem, projektowanych według prostych i minimalistycznych cech stylu skandynawskiego.Źródło: Pradera European Retail Parks

28.03.2019


Tagi: Homepark Franowo, najemca