ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Action najemcą N-Parku we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej

Sklep Action zajmie powierzchnię ok. 900 mkw. Będzie to jedna z pierwszych placówek we Wrocławiu, obecnie na terenie Polski działa blisko 30 salonów. Otwarcie N-Parku przy ul. Maślickiej, którego inwestorem jest Napollo, zaplanowane jest na III kwartał tego roku.


N-Park przy ul. Maślickiej to drugi park handlowy pod tą marką we Wrocławiu – pierwszy został otwarty w listopadzie 2017 r., przy ul. J. Gagarina. Obok nowego centrum, które powstaje między ulicami Maślicką i Królewiecką, zaplanowane są parking naziemny oraz stacja benzynowa Orlen. W sąsiedztwie został już uruchomiony sklep z kategorii DIY. Na powierzchni najmu ok. 5500 mkw. zaplanowanych jest 13 lokali handlowo – usługowych oraz gastronomia. Wśród najemców znajdują się m.in. Stokrotka, Rossmann, KiK i KFC, Domino’s oraz Fitness Academy. Nowo podpisana umowa najmu z marką Action opiewa na ok. 900 mkw.


Action to szybko rozwijający się międzynarodowy dyskont niespożywczy. Sklepy pod tą marką z sukcesem działają w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i od 2018 r. Polsce. Action wyróżniają najniższe ceny i zaskakujące nowości. Znak rozpoznawczy marki to produkty codziennego użytku w przystępnych cenach. W sklepach Action można znaleźć ponad 6000 rożnych towarów, a asortyment co tydzień wzbogacany jest o ponad 150 nowych produktów. Action sprzedaje towary znanych marek, jak i produkty pod własną marką.Źródło: Napollo

01.04.2019


Tagi: N-Park, ul. Maślicka, najemca