ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Sklep Action w Arkadach Wrocławskich

wykres


Handlową mapę Akad Wrocławskich wzbogaci kolejny nowy najemca. W drugiej połowie 2019 roku w należącym do LC Corp S.A. centrum handlowym swój lokal otworzy międzynarodowy dyskont niespożywczy Action.


Sieć Action zajmie powierzchnię blisko 1 100 mkw. na poziomie -1 Arkad Wrocławskich obok supermarketu Piotr i Paweł, który niedawno ogłosił, że pozostaje operatorem spożywczym wrocławskiego centrum handlowego. Dyskont Action, oferujący ponad 6 000 produktów codziennego użytku w atrakcyjnych cenach, zasili portfel najemców Arkad Wrocławskich w drugiej połowie 2019 roku. Będzie to jedna z pierwszych placówek tej sieci we Wrocławiu.


Action to szybko rozwijający się międzynarodowy dyskont niespożywczy, posiadający swoje sklepy w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. Obecnie na terenie naszego kraju działa blisko 30 salonów tej marki. Znakiem rozpoznawczym sieci jest szeroki wybór produktów codziennego użytku w przystępnych cenach. W sklepach Action można znaleźć ponad 6 000 różnych towarów, a asortyment co tydzień wzbogacany jest o ponad 150 nowych produktów. W ofercie sieci znajdziemy zarówno znane marki i produkty marki własnej.Źródło: LC Corp S.A.

08.04.2019


Tagi: Arkady Wrocławskie, najemca