ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Papugarnia Carmen nowym najemcą PH Marywilska 44

W czerwcu br. w Parku Handlowym Marywilska 44 na warszawskiej Białołęce otwarta zostanie Papugarnia Carmen. Na powierzchni 314,5 m2 będzie można zobaczyć z bliska najpiękniejsze papugi świata. Obecność Papugarnii Carmen wzbogaca ofertę rozrywkowo-rekreacyjną Kompleksu Handlowego Marywilska 44, zapewniając jego klientom unikalne i zróżnicowane atrakcje.


W Papugarnii Carmen zgromadzonych będzie kilkadziesiąt papug należących do 30 różnych gatunków. Na miejscu będzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o tych pięknych, tropikalnych ptakach, poznać ich zwyczaje oraz obserwować je z bardzo bliska. Papugi będą swobodnie latały na powierzchni 314,5 m2 pomiędzy zwiedzającymi, którzy będą mieli możliwość ich pogłaskania. Ponieważ ptaki są przyzwyczajone do kontaktu z człowiekiem, w wizytach w papugarnii będą mogły uczestniczyć również małe dzieci. W papugarnii będzie też można zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka oraz uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach i warsztatach edukacyjnych.


Park Handlowy Marywilska 44 oferujący głównie asortyment wyposażenia wnętrz i ogrodów, wraz z Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 tworzy jeden z największych kompleksów handlowych w Warszawie. Obiekt, w którym znajduje się też największy w Warszawie Park Trampolin JUMP ARENA, poszerza ofertę rozrywkową skierowaną do dzieci, młodzieży i dorosłych o Papugarnię Carmen. Będzie to unikalna atrakcja oraz doskonałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Otwarcie papugarnii planowane jest na 4 czerwca 2019 roku.Źródło: Marywilska 44 sp. z o.o.

09.04.2019


Tagi: Marywilska 44, najemca