ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Dealz otworzy sklep w Europie Centralnej

480 mkw. z dużym wyborem produktów spożywczych, drogeryjnych oraz artykułów wyposażenia domu. Tak będzie wyglądał sklep europejskiej sieci Dealz, która otworzy nowy lokal w Gliwicach. Powstanie w Centrum Handlowym Europa Centralna. To już kolejny nowy najemca tego obiektu w tym roku.


Dealz to międzynarodowa sieć sklepów, która jest częścią największej w Europie sieci dyskontów – Poundland. Sklepy Dealz oferują około 3000 produktów światowych marek, w tym unikalną ofertę marek brytyjskich, do niedawna niedostępnych na polskim rynku. Szeroki asortyment zapewnia wyjątkowy wybór m.in. produktów spożywczych, drogeryjnych, artykułów do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek czy artykułów papierniczych w wyjątkowo niskich cenach. Teraz sieć przygotowuje się do otwarcia nowego sklepu w Gliwicach, który powstanie w Centrum Handlowym Europa Centralna i zajmie powierzchnię 480 mkw.


Dealz to kolejny nowy najemca w Europie Centralnej w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W 2019 roku swoje sklepy w obiekcie uruchomiły już takie marki jak Vistula czy Wólczanka, a kolejne brandy m.in. restauracja Silver Dragon - przygotowują się do otwarć.Źródło: Apsys

07.05.2019


Tagi: Europa Centralna, najemca