ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Nowe wnętrze i nowe marki opolskim Solaris Center

Rozbudowa i modernizacja opolskiej galerii Solaris Center nie zwalnia tempa. Inwestycja weszła w kolejną fazę realizacji. W dniu 9 maja 2019 roku, mieszkańcy Opola i regionu, mieli możliwość odwiedzić wnętrze nowo wybudowanej części obiektu i dowiedzieć się, jakie marki otworzyły tu swoje salony. W ramach wydarzenia zostało zaprezentowane nowe logo Solaris Center. Oficjalne otwarcie galerii po rozbudowie zaplanowane jest na II połowę czerwca tego roku.


Modernizacja galerii Solaris Center realizowana jest etapami, tak, by nie zakłócać codziennego funkcjonowania salonów oraz by klienci mogli dokonywać zakupów. W czwartek, 9 maja 2019 roku, o godz. 9.00. Solaris, zaprosił mieszkańców Opola do nowego skrzydła Solaris Center, o powierzchni 9 tys. mkw. GLA. Obecnie jeszcze prowadzone są na terenie obiektu prace wykończeniowe. Niewątpliwym sukcesem jest fakt, że mimo prowadzonej cały czas przebudowy i modernizacji, Solaris Center, nieustannie cieszy się popularnością wśród klientów. Od momentu rozpoczęcia inwestycji w 2018 roku, wskaźnik foot fall wzrósł o 16 proc., w porównaniu do wyniku osiągniętego w analogicznym okresie 2017 roku! Doskonała lokalizacja opolskiej galerii oraz stale rosnące zainteresowane klientów potwierdzają, że rozbudowa i modernizacja Solaris Center jest inwestycyjnym strzałem w dziesiątkę.


Dotychczasowa ofertę odzieżowa Solaris Center została wzbogacona przez marki: Guess, House czy Mohito, z kolei najemcy C&A i Diverse ponownie zagościli w centrum w swoich najnowszych odsłonach. Już niebawem odwiedzający będą mogli również komfortowo dokonywać zakupów w dwupoziomowym salonie Reserved, zaaranżowanym według najnowszego konceptu. To jednak nie wszystko! Nowe oblicze zaprezentuje również sieć CCC, która zaoferuje odwiedzającym jeszcze większy asortyment, w salonie o salonie o dwukrotnie większym metrażu. Oferta obuwnicza także zostanie poszerzona o salony - Deichmann oraz Sneakers by Distance. Do portfolio najemców dołączyła doskonale znana marka dziecięca SMYK oraz sklepy elektroniczne, Euro RTV AGD, X-kom i Rebel Elektro.


Klienci centrum mogą korzystać z punktów usługowych: m.in. 5a5, Paris Optique, Swiss, biura podróży Itaka, a także z salonów Świat Książki czy InMedio. Polska sieć Leopardus również obecna jest w Solarisie i oferuje bogaty asortyment produktów i akcesoriów dla zwierząt w różnych przedziałach cenowych. Klienci będą mieli okazję skorzystać z zupełnie nowej strefy gastronomicznej z szeroką i różnorodną ofertę kulinarną: McDonald’s, Thai Express, Papa Diego, Yogoway, Pizza Hut Express, KFC i Deka Smak, a wkrótce otwarty zostanie Pasibus oraz Klooski. Fani aktywnego wypoczynku będą mogli skorzystać z propozycji sportowej oferowanej przez sieć 4F.


W obiekcie sukcesywnie będą pojawiać się kolejne nowe marki, a dotychczasowi najemcy, będą wracać w nowych aranżacjach. Jeszcze w tym roku, odwiedzający Solaris Center będą mogli korzystać, m.in. z siłowni Just Gym, o powierzchni ponad 1600 mkw. GLA. Inwestor pamiętał również o najmłodszych. Do ich dyspozycji zostanie oddana sala zabaw Bajkowy Labirynt, która zajmie powierzchnię 520 mkw. GLA. Istotną zmianą i z pewnością dużym udogodnieniem dla bywalców centrum jest wybudowanie nowego korytarza, który zapewnia bezpośrednie i wygodne połączenie galerii z 6-salowym kinem Helios. Warto nadmienić, że w tym roku kinowa przestrzeń również została gruntownie wyremontowana.


Za koncepcję rozbudowy oraz zamienny projekt budowlany, spójny z dotychczasowym konceptem wizualnym, odpowiada pracownia architektoniczna Group Arch z Wrocławia. Generalnym wykonawcą inwestycji jest wrocławski oddział PORR SA.Źródło: NEPI Rockcastle

10.05.2019


Tagi: Solaris Center, najemca