ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Apartamenty Karolinki w Gliwicach

wykres


ATAL, ogólnopolski deweloper, rozpoczął sprzedaż pierwszego gliwickiego projektu – Apartamentów Karolinki. Inwestycja powstaje w zachodniej części miasta, u zbiegu ulic Karolinki i Bolesława Śmiałego. Atutem lokalizacji osiedla jest bliskość terenów zielonych oraz jednocześnie niewielka odległość od centrum Gliwic. Do oferty trafiło 251 mieszkań i 4 lokale usługowe.


Inwestycja Apartamenty Karolinki powstaje na osiedlu Wojska Polskiego, w spokojnej i cichej okolicy. W trzech – liczących od trzech do czterech pięter – budynkach powstanie 251 mieszkań o powierzchniach od 26 do 116 mkw. Będą to lokale o zróżnicowanych układach – funkcjonalne kawalerki oraz dwu, trzy i czteropokojowe apartamenty. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, przestronny taras lub – w przypadku parterowych lokali – prywatny ogródek. Z myślą o zmotoryzowanych zaplanowano 207 miejsc postojowych w garażu podziemnym – w tym 27 miejsc rodzinnych – oraz liczne naziemne miejsca parkingowe. 180 komórek lokatorskich zapewni przyszłym nabywcom dodatkową przestrzeń do przechowywania. Na parterach budynków znajdą się zaś 4 lokale usługowe, które wpłyną na podwyższenie komfortu życia w obrębie osiedla.


Planowany termin oddania pierwszego etapu inwestycji Apartamenty Karolinki do użytkowania to III kwartał 2021 roku. Za projekt osiedla odpowiada architekt Wojciech Wojciechowski.Źródło: ATAL SA

17.05.2019


Tagi: Apartamenty Karolinki, Gliwice