ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Marka Ray Obuwie w Pomerania Outlet

Trwa proces przekształcenia Galerii Rumia w centrum wyprzedażowe Pomerania Outlet. Rekomercjalizacja obiektu nabiera tempa, a do grona najemców dołączają kolejne marki. Segment fashion w obiekcie wzmocni sieć Ray Obuwie z salonem o powierzchni ponad 350 mkw.


Na kolejną lokalizację marka wybrała centrum wyprzedażowe Pomerania Outlet. W nowym salonie klienci znajdą szeroki wybór obuwia dla całej rodziny, w tym ponad 1,5 tys. nowych modeli rocznie.


Nowy salon obuwniczy z regularną korzystną ofertą cenową znajdzie się na poziomie -1 obiektu i wzmocni jego sekcję fashion obok sklepów wyprzedażowych m.in. marek Reserved, Cropp, House, Mohito czy Good Label.


Obiekt handlowy Pomerania Outlet, powstający w miejscu istniejącej Galerii Rumia, łączy w sobie cechy centrum wyprzedażowego, gdzie przez cały rok można zrobić zakupy w atrakcyjnych niższych cenach, ze sklepami na codzienne wygodne zakupy oraz ofertą rozrywkową. Na trzech kondygnacjach i ponad 16,7 tys. mkw. zaplanowano 80 lokali handlowo–usługowych, strefę restauracyjną i rozrywkową. Istniejąca oferta obecnych najemców zostanie uzupełniona i wzmocniona o nowe silne marki i świeże brandy rozpoczynające ekspansję w Polsce oraz wprowadzenie nowej funkcji z wyjątkową ofertą outletową polskich i światowych marek.Źródło: DNB Assets Holdco

17.05.2019


Tagi: Pomerania Outlet, najemca