ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Salon sieci Empik w CH Auchan Bydgoszcz

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz rozszerza ofertę w segmencie kultury i rozrywki. 24 maja w bydgoskim obiekcie został otwarty nowoczesny salon sieci Empik o powierzchni ponad 201 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.


24 maja w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz został otwarty nowoczesny salon sieci Empik, który zajął lokal o powierzchni ponad 201 mkw. Klienci znajdą w nim bogaty wybór książek, prasy, filmów, muzyki, multimediów, artykułów papierniczych i kreatywnych, zabawek i gier planszowych oraz bilety na wydarzenia kulturalne w całej Polsce. Czyli wszystko, co pozwala ciekawie spędzać czas i rozwijać pasje. W salonie znajduje się także punkt odbioru paczek ze sklepu internetowego Empiku i Empik Foto.


Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz jest jednym z obiektów handlowych w województwie kujawsko-pomorskim, a jego ofertę tworzy ponad 40 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Carry, Orsay, Diverse, Pepco, Hebe, a także drogeria Hebe, salon fryzjerski i biuro podróży. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, RTV Euro AGD, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon i stacja paliw Auchan.Źródło: Ceetrus Polska

28.05.2019


Tagi: Auchan Bydgoszcz , najemca