ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Erik Drukker

foto

Erik Drukker przejął z dniem 31 maja 2019 roku dowodzenie jako nowy Prezes Zarządu – Dyrektor Generalny na Europę Środkową i Wschodnią w BNP Paribas Real Estate.


Erik Drukker piastował stanowisko Dyrektora Zarządzającego w BNP Paribas Real Estate Poland od 6 lat, a pod koniec roku 2018 objął również pozycję Dyrektora Generalnego na Czechy oraz Członka Zarządu polskiego i czeskiego oddziału BNP Paribas Real Estate.


Przez cały okres jego dotychczasowej pracy dla BNP Paribas Real Estate, Erik sprawował nadzór nad działami Wynajmu i Wycen w Polsce, Czechach i Rumunii.


Wraz z objęciem przez Erika stanowiska Prezesa Zarządu na Europę Środkowo-Wschodnią do pełnionych przez niego obowiązków dojdzie nadzór nad działami Rynków Kapitałowych, Zarządzania Nieruchomościami, Badań i Analiz Rynkowych oraz Doradztwa i Zarządzania Projektowego. Ponadto będzie on odpowiedzialny za opracowywanie i wdrażanie nowych inicjatyw na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.


Erik jest specjalistą o bogatym doświadczeniu, znanym i rozpoznawalnym na rynku nieruchomości na terenie całej Europy. Przez większość trwającej 23 lata kariery na rynku polskim pracował głównie dla firmy DTZ, gdzie piastował stanowisko Zastępcy Dyrektora Generalnego i Członka Zarządu. Jego rozległa wiedza na temat dynamicznie zmieniających się realiów rynku nieruchomości pozwoliła na opracowanie szeregu innowacyjnych narzędzi wykorzystywanych przy wdrażaniu i świadczeniu nowych usług na rzecz klientów BNP Paribas Real Estate na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.


Źródło: BNP Paribas Real Estate

17.06.2019


Tagi: Erik Drukker, Prezes Zarządu , Dyrektor Generalny na Europę Środkową i Wschodnią