ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

New Look nowym najemcą w N-Parku w Starej Iwicznej

W N-Parku w Starej Iwicznej (na granicy z Piasecznem) otwarty został salon fryzjersko-kosmetyczny New Look. Zajął powierzchnię 79 mkw. N-Park w Starej Iwicznej, w aglomeracji warszawskiej, działa od listopada ubiegłego roku. Jego inwestorem jest firma Napollo.


Wśród najemców obiektu znajdują się m.in.: RTV EURO AGD, Martes Sport, Smyk, Super-Pharm, Pepco, Jysk, Kakadu, Top Secret, Świat Książki. Funkcjonują również placówka LUX MED oraz restauracja Pizza Hut. Na przełomie sierpnia i września tego roku otwarty zostanie market spożywczy ALDI.


N-Park w Starej Iwicznej znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych w gminie i jednocześnie drodze wojewódzkiej 721. Posiada parking naziemny na ok. 250 samochodów. Dla wygody odwiedzających do wszystkich placówek handlowych wejścia zorganizowane są bezpośrednio z zewnętrznego, zadaszonego pasażu pieszego, przyległego do parkingu. Na terenie N-Parku znajdują się miejsca do siedzenia i odpoczynku, stojaki rowerowe oraz stanowiska ładowania pojazdów elektrycznych. Otwarcia kolejnych N-Parków Napollo planuje we Wrocławiu, Gdańsku oraz Gorzowie Wielkopolskim.Źródło: Napollo

19.06.2019


Tagi: N-Park Stara Iwiczna, najemca