ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

DAJAR w Pomerania Outlet

Pomerania Outlet, obiekt powstający w ramach modernizacji Galerii Rumia wzbogacił się o kolejnego najemcę. DAJAR, największa w Polsce i Europie Środkowej firma zajmująca się dystrybucją i produkcją szerokiej gamy artykułów dla domu i ogrodu, otworzy w obiekcie sklep o powierzchni ponad 300 mkw.


Obecnie Galeria Rumia przechodzi modernizację i staje się ponadregionalnym, nowoczesnym obiektem multifunkcyjnym. Do grona najemców takich jak Reserved, Cropp, House, Mohito, czy Good Label dołączy DAJAR. Nowy salon znajdzie się na poziomie minus jeden obiektu i wzmocni jego ofertę w sekcji artykułów dla domu i ogrodu.


W ramach procesu rewitalizacji Galerii zmieni się zarówno skład najemców, jak i struktura obiektu. Na ponad 16 700 mkw. znajdzie się 80 lokali handlowo–usługowych. Do dyspozycji klientów będzie także parking z miejscami dla 460 samochodów. Projekt Pomerania Outlet zakłada przemodelowanie obecnego stanu techniczno-użytkowego obiektu: poszerzenie i dostosowanie formatów salonów obecnych najemców, wzmocnienie istniejącej oferty o nowe silne marki i świeże brandy oraz wprowadzenie nowej funkcji z wyjątkową ofertą outletową polskich i światowych marek. Połączenie strefy outletowej, convenience, a także oferty rozrywkowej umożliwi klientom wygodne zakupy z różnych kategorii.Źródło: DNB Assets Holdco

05.07.2019


Tagi: Pomerania Outlet, najemca