ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Nowi najemcy w City Point Tychy

City Point Tychy zmienia się na lepsze – do grona najemców dołącza niemiecka sieć KIK, a widzowie Multikina już niebawem będą mogli skorzystać z jednego z najnowocześniejszych i najwygodniejszych kin w Polsce.


Tej jesieni „KIK” otworzy swój kolejny salon w „City Point Tychy”. „KIK” to europejska marka odzieżowa, która w całej Polsce prowadzi ponad 200 sklepów. Zwarta na początku lipca umowa zakłada przekazanie do dyspozycji „KIK” prawie 500 metrowej powierzchni handlowej. Umowa będzie obowiązywała przez kolejne 3 lata z opcją przedłużenia o kolejne 9 lat.


Jednocześnie, na mocy podpisanego pod koniec czerwca 2019 r. porozumienia, tyskie „Multikino” zmieni się w jedno z najnowocześniejszych i najwygodniejszych kin w Polsce. Efektem metamorfozy będzie też zwiększenie liczby sal z 5 do 6. To, co zasługuje na szczególną uwagę, to fakt, że w każdej z sal wszystkie istniejące fotele standardowe zostaną zastąpione fotelami rozkładanymi elektrycznie do pozycji półleżącej, z podnóżkiem, obitymi skórą naturalną, zapewniającymi widzom najwyższy komfort oglądania podczas każdego seansu filmowego. Obecnie w sieci Multikino w tego typu fotele w 100% wyposażone są jedynie kina w Starym Browarze w Poznaniu oraz nowo otwartej Galerii Młociny w Warszawie. Te inwestycje są konsekwencją przedłużenia okresu najmu – sieć „Multikino” może działać w „City Point Tychy” przez kolejne 12 lat.Źródło: ALTA S.A.

05.07.2019


Tagi: City Point Tychy, najemca