ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Salon PEPCO w CH Auchan Hetmańska w Białymstoku

CH Auchan Hetmańska w Białymstoku powiększa ofertę lifestyle’ową. Od 18 lipca klienci galerii handlowej mogą robić zakupy w salonie PEPCO, który zajął lokal o powierzchni 353 mkw. Można tam znaleźć bogaty asortyment odzieży dla całej rodziny i artykułów do domu.


Centrum Handlowe Auchan Hetmańska działa na Podlasiu od 11 lat. W 2017 roku zostało rozbudowane i zmodernizowane. Regularnie powiększa również ofertę i uzupełnia zakres usług dla klientów. W drugiej połowie lipca lista blisko 60 najemców powiększyła się o markę PEPCO.


Sklep należy do europejskiej sieci dyskontów oferujących odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w korzystnych cenach. W Polsce marka jest obecna od 1999 roku.


PEPCO w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska będzie kolejnym salonem tej marki w Białymstoku. Sklep tej sieci jest również obecny w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna i w innych lokalizacjach w mieście. Za komercjalizację Centrów Handlowych Auchan przy ul. Hetmańskiej i Produkcyjnej w Białymstoku odpowiada firma Ceetrus Polska.Źródło: Ceetrus Polska

19.07.2019


Tagi: Auchan Hetmańska, najemca