ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Inwestycja Yugo na Gocławiu

wykres


Warszawski deweloper Profbud zrealizuje kolejną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną na zielonym Gocławiu, przy ul. Jugosłowiańskiej. Inwestycja Yugo o zróżnicowanej liczbie kondygnacji, wyróżnia się na tle pobliskiej zabudowy, dzięki oryginalnej bryle znajdą się 123 lokale mieszkalne, o powierzchni od 27 m2 do 116 m2 oraz lokale usługowe na parterze.


– Jak pokazuje ranking Dzielnic Warszawy 2019, Praga Południe znajduje się w czołówce atrakcyjnych lokalizacji do zamieszkania. Z tego względu, po raz kolejny zdecydowaliśmy się, aby na tym terenie, przy ul. Jugosłowiańskiej powstała nasza nowa inwestycja mieszkaniowa Yugo – komentuje Paweł Malinowski, Prezes zarządu firmy Profbud. – Nazwa inwestycji nie jest przypadkowa. Yugo to wiatr niosący zmiany, jest symbolem wolności, możliwości decydowania o spędzaniu wolnego czasu. Zależy nam, aby było to miejsce, w którym czuć dobrą energię. Dzięki doskonałej, cichej okolicy Gocławia mieszkańcy będą mogli zrelaksować się po ciężkim dniu, jednocześnie nie rezygnując z miejskiego życia – dodaje.


Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowane jest na III kwartał 2019 r. Natomiast termin zakończenia inwestycji wyznaczono na drugą połowę 2021 roku.


Źródło: Profbud

22.07.2019


Tagi: budynek Yugo, Gocław