ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Intensywny drugi kwartał w centrach handlowych Arena, Borek i Dąbrówka

wykres


W drugim kwartale br. centra handlowe należące do funduszu zarządzanego przez Tristan Capital Partners podpisały umowy z 3 nowymi najemcami, a 5 marek postanowiło zostać w obiektach na kolejne lata. Łączny bilans nowych i przedłużonych umów w Parku Handlowym Arena w Gliwicach, Centrum Handlowym Borek we Wrocławiu oraz Centrum Handlowym Dąbrówka w Katowicach to blisko 1000 mkw.


Do Parku Handlowego Arena wprowadziło się dwóch nowych najemców. Na modowej mapie Gliwic pojawił się butik jednej z najbardziej cenionych polskich projektantek – Evy Minge. Jej marka FEMESTAGE Eva Minge to propozycja dla nowoczesnych, prowadzących wielkomiejski styl życia kobiet, poszukujących elegancji w codziennym wydaniu. Butik FEMESTAGE w Arenie zajął pow. 168 mkw. Kolejnym nowym najemcą tego centrum został Icare Service z salonem o pow. 25 mkw. Marka zajmuje się skupem i sprzedażą detaliczną nowych i używanych telefonów komórkowych, tabletów i urządzeń mobilnych oraz serwisem i sprzedażą akcesoriów GSM. W swojej ofercie posiada również drobną elektronikę, usługi telekomunikacyjne i teleinformatyczne, gry na PC i konsole oraz dodatkowe akcesoria, osprzęt i oświetlenie.


Ponadto, trzech dotychczasowych najemców Areny przedłużyło umowy, w tym: popularna perfumeria i drogeria Douglas (252 mkw.), biuro podróży AL TOUR (25 mkw.) oraz sklep z zabawkami i produktami dla najmłodszych – ELF Zabawki (94 mkw.).


We wrocławskim Centrum Handlowym Borek umowy najmu przedłużyło dwóch najemców: Sephora, czyli francuska sieć sklepów posiadająca w ofercie perfumy oraz kosmetyki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn (260 mkw.) oraz marka modowa Quiosque, specjalizująca się w sprzedaży odzieży damskiej (81 mkw.).


Do grona najemców Centrum Handlowego Dąbrówka w Katowicach dołączyła marka Verona, autorski sklep z biżuterią. Nowy najemca zajmie lokal o pow. 56 mkw. Właścicielem obiektów: Park Handlowy Arena, Centrum Handlowe Borek oraz Centrum Handlowe Dąbrówka jest EPISO 3 (European Property Investors Special Opportunities 3), fundusz, w którym rolę doradcy pełni firma Tristan Capital Partners. Umowy najmu w imieniu właściciela negocjowała firma Sierra Balmain.


Źródło: Tristan Capital Partners

24.07.2019


Tagi: centa handlowe, Arena, Borek, Dąbrówka


IntraLog Poland 2020

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

IntraLog Poland 2020