ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

CCC i Hebe w STOP SHOP Siedlce

wykres


Tenant mix siedleckiego parku handlowego STOP SHOP, realizowanego i będącego własnością austriackiego inwestora IMMOFINANZ, powiększył się o dwie kolejne marki: CCC oraz Hebe. Prace budowlane związane z projektem realizowane są zgodnie z harmonogramem, a otwarcie parku handlowego planowane jest na wiosnę 2020 roku. CCC, lider polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia oraz jego największy krajowy producent, otworzy swój salon w przyszłym siedleckim parku handlowym na łącznej powierzchni ponad 900 m kw.


Hebe, sieć nowoczesnych drogerii, która oferuje swoim klientom starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku, w STOP SHOP Siedlce wynajęła lokal o wielkości ponad 300 m kw.


STOP SHOP Siedlce to aktualnie największy retailowy projekt deweloperski firmy w Polsce, a po jego wybudowaniu będzie też największym parkiem handlowym pod marką STOP SHOP w portfelu IMMOFINANZ na terenie kraju. Inwestycja powstaje bezpośrednio przy obwodnicy Siedlec, przy skrzyżowaniu drogi krajowej numer 2 z ulicą Łukowską. Łączny zasięg STOP SHOP Siedlce oszacowano na 175.000 osób, co oznacza, że tylu klientów będzie mogło dotrzeć do nowego parku handlowego w przeciągu 30 minut jazdy samochodem.


Na placu budowy przyszłego STOP SHOP Siedlce zakończono prace palowe pod budynkiem oraz te związane z montażem głównej konstrukcji prefabrykowanej budynku tj. słupów, dźwigarów dachowych. Obecnie prowadzone są roboty w zakresie montażu blachy trapezowej na dachu oraz wykonywane są mury pomieszczeń technicznych i części wspólnych obiektu. Wykonano również ok. 85% instalacji kanalizacji sanitarnej podposadzkowej.


Źródło: IMMOFINANZ

25.07.2019


Tagi: STOP SHOP Siedlce, najemca