ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Nowe biura Expeditors Polska w Warszawie i Krakowie

wykres


Firma Expeditors Polska, międzynarodowy dostawca usług logistycznych specjalizujący się w kompleksowych rozwiązaniach dla łańcucha dostaw, wprowadził się do nowej siedziby głównej w biurowcu Business Garden w Warszawie. Firma wynajęła 660 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Ponadto, nowe biuro przy ul. Korbońskiego 12 ma również krakowski oddział firmy. W procesie wyboru powierzchni biurowych i aranżacji przestrzeni pracy najemcy doradzała firma AXI IMMO.


Exepditors z siedzibą główną w Seattle w Stanach Zjednoczonych prowadzi działalność w 103 krajach zatrudniając w 300 oddziałach ponad 17 tys. pracowników. Główne usługi Expeditors to międzynarodowy transport lotniczy, morski, kolejowy oraz drogowy towarów. Firma oferuje także pełną obsługę celną z własną agencją celną, magazynowanie oraz dystrybucję. Jako uzupełnienie swojej działalności oferuje również inne usługi. Są nimi zarządzanie zamówieniami, ubezpieczania ładunków, transporty project cargo, a także doradztwo z zakresu klasyfikacji towarów i compliance.


Exepditors dynamicznie rozwija się w Polsce, czego efektem było powiększenie zespołu i chęć podniesienia standardu zajmowanej powierzchni biurowej w Warszawie i Krakowie. Nowa przestrzeń w warszawskim biurze stanowi połączenie przestrzeni open space i gabinetowej. Ponadto, w projekcie przewidziano miejsca spotkań, w tym dwie sale konferencyjne, dwie salki spotkań i pracy indywidualnej, chillout room oraz kuchnię.


Poza biurem w Warszawie, Exepditors Polska posiada oddział w Krakowie, który został przeniesiony do nowoczesnego biurowca przy ul. Korbońskiego 12, gdzie firma wynajęła 120 mkw. powierzchni biurowej. Głównym kryterium wyboru w przypadku krakowskiego biura była lokalizacja zapewniająca szybki dojazd do lotniska Balice i dobra komunikacja z centrum miasta.


Źródło: AXI IMMO

06.08.2019


Tagi: Business Garden, najemca


IntraLog Poland 2020

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

IntraLog Poland 2020