ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

PEPCO nowym najemcą galerii Malta

wykres


Galeria Malta już wkrótce zaoferuje swoim klientom nową – znaną i lubianą markę. Oferta zakupowa Malty poszerzy się o europejską sieć dyskontów Pepco.


PEPCO to sieć dyskontów, oferująca odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. W ofercie sklepu klient może znaleźć 38 grup asortymentowych, w których skład wchodzi m.in. odzież dla dzieci i dorosłych, akcesoria i dodatki, kosmetyki, zabawki, przybory szkolne i szeroki wybór artykułów do domu. W sprzedaży dostępne są także produkty licencjonowane oraz sezonowe związane np. ze świętami, wakacjami, rozpoczęciem roku szkolnego. Około 60% asortymentu stanowią ubrania, natomiast 40% pozostałe produkty. Sklep Pepco w galerii Malta zajmie powierzchnię ponad 500 mkw., a jego otwarcie planowane jest na jesieni 2019.


- Strategia rozwoju Malty zakłada stworzenie wyjątkowego miejsca na mapie Poznania. Nowej miejskiej przestrzeni, zarówno z funkcjonalnego, jak i architektonicznego punktu widzenia. Będziemy tworzyć Nową Maltę z poszanowaniem jej tożsamości. W centrum uwagi stawiamy indywidualne potrzeby każdego klienta. Dlatego decydujemy się na współpracę z najbardziej lubianymi markami – mówi Lech Polański, dyrektor centrum.


Zmiany w Galerii są już widoczne: Lider Plac Zabaw otworzył stworzony specjalnie dla najmłodszych koncept kreatywny w formie fabryki czekolady, a już na początku 2020 roku powstanie przychodnia enel-med z ofertą najbardziej poszukiwanych specjalizacji medycznych i kliniką stomatologiczną.


Galeria Malta przez ostatnich 10 lat wpisała się w świadomość mieszkańców Poznania jako miejsce rodzinne. Położenie wśród ulubionych przez poznaniaków terenów rekreacyjnych miasta skłania do postawienia na rozrywkę i wypoczynek, oraz skomponowanie oferty handlowej z rodzinnych marek i usług dedykowanych tej grupie klientów.


Źródło: Echo Investment

20.08.2019


Tagi: Galeria Malta , najemca