ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

JYSK w Morskim Parku Handlowym

wykres


Sieć JYSK została nowym najemcą Morskiego Parku Handlowego wynajmując blisko 1320 m kw. W transakcji doradzała firma Savills, która jest zarządcą obiektu oraz pełni w nim rolę agenta wyłącznego ds. wynajmu powierzchni handlowej.


JYSK to sieć handlowa założona przez Duńczyka, Larsa Larsena. Oferuje meble i akcesoria dla domu. Na świecie grupa JYSK posiada ok. 2800 salonów. W Polsce obecna jest od 2000 roku i oferuje swoje produkty w ponad 220 sklepach. Siedziba JYSK Polska znajduje się w Gdańsku. Sieć dynamicznie się rozwija, każdego roku otwieranych jest kilkanaście nowych placówek. Firma prowadzi też sprzedaż on-line. W Polsce JYSK zatrudnia ponad 2300 osób.


Najemca zlokalizowany będzie w nowym budynku, który powstał w ramach rozbudowy Morskiego Parku Handlowego. Od maja 2019 r. otworzył się w nim już salon Bel-Pol oferujący drzwi i podłogi, sklep zoologiczny Zoo Karina, a także cztery marki Komfort: Komfort Łazienki, Komfort Podłogi, Komfort Kuchnie i Nexterio.


Morski Park Handlowy zlokalizowany jest przy ul. Przywidzkiej w Gdańsku. Powierzchnia obiektu po rozbudowie wzrosła do 41 000 m kw. Do grona najemców Morskiego Parku Handlowego należy m.in. OBI, Carrefour, McDonald's, Media Expert i Jula. W sąsiedztwie obiektu znajduje się centrum wyprzedażowe Designer Outlet Gdańsk oraz salon meblowy Agata. Właścicielem Morskiego Parku Handlowego jest firma GRP.


Źródło: Savills

21.08.2019


Tagi: Morski Park Handlowy , najemca