ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

JYSK i Media Expert zajmą 2.000 mkw. w STOP SHOP Siedlce

wykres


IMMOFINANZ, właściciel czołowej europejskiej marki parków handlowych STOP SHOP, podpisał dwie znaczące umowy najmu dotyczące realizowanego aktualnie projektu tego typu w Siedlcach, na łącznie ponad 2.000 m kw. Dotyczą one marek Jysk oraz Media Expert. Siedlecki STOP SHOP z łącznie ponad 14.000 m kw. pod wynajem to aktualnie największy „retailowy” projekt deweloperski firmy w Polsce, a po jego wybudowaniu będzie też największym parkiem handlowym pod marką STOP SHOP w portfelu IMMOFINANZ na terenie kraju.


Jysk to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie sprzedających artykuły wyposażenia wnętrz. Grupa JYSK obejmuje obecnie 2.800 sklepów w 52 krajach na całym świecie. W STOP SHOP Siedlce marka zaprezentuje swoją szeroką ofertę na powierzchni ponad 1.200 m kw.


Przyszli klienci STOP SHOP Siedlce będą mogli również skorzystać z oferty jednego z największych graczy na polskim rynku sprzętu AGD i elektroniki użytkowej – Media Expert, który podpisał umowę na wynajem w tym projekcie na 800 m kw.


Źródło: IMMOFINANZ

21.08.2019


Tagi: STOP SHOP Siedlce, najemca